Син Коломойського зіграв офіційний матч за "Дніпро", сам олігарх був на матчі: фото

Грегорі Коломойський дебютував за баскетбольний клуб "Дніпро" в офіційному матчі. Його команда грала другий матч за Суперкубок України.

Грегорі Коломойський не потрапив у стартову п'ятірку на цей матч. А загалом на майданчику провів лише 3 хвилини та 43 секунди. Однак жодним результативними діями не відзначився — м'ячі не закидав та не перехоплював, паси не віддавав. Однак його результативність матчу склала +2.

На матчі у Дніпрі був і олігарх Ігор Коломойський.



Ігор Коломойський та головний тренер "Дніпра" Денис Журавльов під час матчу за Суперкубок (фото: БК Дніпро")

Варто відзначити, що на сайті Федерації баскетболу України у звіті про матч та гравців не згадується участь Коломойського у цьому матчі. Джерело: 24tv.ua