Коноплянка вирішив не розкривати назви клубів, з якими контактував.
Протягом трьох місяців я вів переговори з багатьма клубами. Не хочу перераховувати. Вибір я зробив, тому не вважаю за потрібне обговорювати тепер, з ким ще були переговори. "Шахтар" просто проявив більше бажання, мене це дуже цікавило. Часто був на зв'язку з Андрієм Шевченком.
Так що я йому дав знати, що, швидше за все, опинюся у "Шахтарі". Так що він знав. Ми обговорювали різні трансфери, різні команди, він не показував негативного ставлення до жодного клубу. Він мене підтримував і привітав, коли все вже стало офіційно. Сказав, що це хороший вибір,
– заявив Коноплянка.
Коноплянка підписав угоду з "Шахтарем"



Також Євген встиг дебютувати за "гірників" у товариському матчі проти "Колоса". Джерело: 24tv.ua