Залишилися дружина та 5-річний син: у Херсоні попрощалися з військовим 53-ї бригади

З військовим 53-ї механізованої бригади попрощались у Херсоні. Панахида за Михайлом Ткачишиним відбулася у Палаці молоді та студентів.


"Ми знайомі з ним понад рік, проходили службу в одній частині, запам’ятався він мені назавжди працьовитою людиною, відповідальною. Це не красиві слова, це говорю, як воно є. Завжди до нього звертався, коли щось треба було помогти, підказати", – розповів побратим загиблого Юрій Стрижевський.

Попрощатись з армійцем прийшли його рідні, земляки та побратими. Михайло Ткачишин від квітня цього року служив за контрактом у 53-й бригаді гранатометником. Мав звання сержанта. 5 вересня неподалік Горлівки Донецької області його життя обірвала куля ворожого снайпера. У чоловіка залишилися дружина та п'ятирічний син.

"Михайло був дуже відкритою, гарною, чистою людиною і одразу після школи він у нас також працював до армії і завжди був готовий прийти на допомогу. Михайло захищав нашу країну для того, щоб нам жилося мирно, в мирному світі. Нехай буде вічна пам'ять йому", – пригадує головна лікарка Херсонського обласного онкодиспансеру Ольга Сокур.

Читайте також: "Важка ділянка": на Луганщині після ротації прийшли ще агресивніші терористи – репортаж



"Україна понад усе!": як у Києві відбувся Марш захисників України – фото

/ novynarnia.com
/ novynarnia.com
/ novynarnia.com
/ novynarnia.com
/ novynarnia.com
/ novynarnia.com
/ novynarnia.com
/ novynarnia.com
/ novynarnia.com
/ novynarnia.com Джерело: 5.ua