Українська каратистка взяла "золото" на турнірі в Токіо

Українська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала золоту медаль на турнірі Karate Premier League в Токіо.

Про це у Twitter повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Спортсменка стала найкращою у ваговій категорії до 55 кг. У фіналі з рахунком 3:1 українка перемогла Вен Цзю-Юн з Тайбея.

Бронзу на цих змаганнях завоював львів'янин Станіслав Горуна у категорії до 75 кг. У півфіналі він поступився Рафаелю Агаєву з Азербайджану.


Станіслав Горуна Фото НОК

Як повідомляв 5.UA, 13-річний український спортсмен Олексій Середа став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду.

Ім'я юного спортсмена гучно пролунало й раніше. Тоді хлопець брав участь у чемпіонаті світу з водних видів спорту у південнокорейському місті Кванджу. 

Джерело: 5.ua