Вже відомо 21-а команда з 48-и, які точно візьмуть участь у груповому етапі Ліги Європи. Серед них і "Динамо" та "Олександрія".
Команди, які точно зіграють на груповому етапі Ліги Європи
До них додадуться ще 27 команд. 21 з них – це переможці кваліфікації Ліги Європи. Шість команд – це невдахи плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Саме тоді й стане відомий остаточний вигляд кошиків перед жеребкуванням. Однак відомо точно, що "Динамо" потрапить у перший кошик. Натомість "Олександрія" буде йти з останнього – четвертого кошика.
Тож навряд чи "Динамо" зіграє проти "Севільї", "Арсеналу", "Порту", "Роми" чи "Манчестер Юнайтед", які теж будуть у першому кошику. Натомість одна з цих команд може випасти саме "Олександрії". Точні склади кошиків стануть відомі тоді, коли визначаться усі учасники групового етапу Ліги Європи. При цьому українські клуби точно не зіграють з російськими на груповому етапі ЛЄ.
Нагадаємо, перший матч "Динамо" та "Олександрія" в Лізі Європи зіграє 19 вересня. Фінал Ліги Європи запланований на 27 травня 2020 року у польському Гданську. Джерело: 24tv.ua