Ультрас "Динамо" емоційно поспілкувалися з гравцями після нічиєї з "Олімпіком": відео 18+

У суботу, 24 серпня, на НСК "Олімпійський" столичне "Динамо" і донецький "Олімпік" розійшлися миром 1:1 в дебютній грі під керівництвом нового тренера Олексія Михайличенка.

Після матчу відбулася емоційна розмова між футболістами і ультрасом київського клубу.

Дивіться відео розмови ультрас з футболістами "Динамо" після матчу з "Олімпіком" (18+)



Спорт 24 писав, що київське "Динамо" не зуміло подолати 3-й раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, поступившись бельгійському "Брюгге".

Після матчу Беньямін Вербіч був не єдиним футболістом, який відправився до вболівальників. До трибуни пішли лише четверо футболістів "Динамо", один з яких – капітан Віктор Циганков – поспілкувався з уболівальником. Жорстко і на підвищених тонах. Джерело: 24tv.ua