Матчі київського "Динамо" в цьому сезоні й надалі транслює телеканал "2+2". Тож саме тут і транслюватиметься гра проти "Олімпіка". Початок трансляції о 19:25.
Також матч можна буде переглянути й онлайн. При цьому транслюватиме його як і офіційний youtube-канал "Динамо", так і на каналі Football Hub.
Переглянути матч "Динамо" – "Олімпік" можна буде і на сайті Спорт24. Посилання на відео-трансляцію буде доступно ближче до початку матчу.
Матч "Динамо" – "Олімпік" відбудеться у суботу, 24 серпня, у Києві на НСК "Олімпійський". Відео голів та огляд матчу – на сайті Спорт24. Джерело: 24tv.ua