"Команда президента створила ілюзію, з якої ми всі на 6-му році війни повинні виповзати ціною життів" – Прозапас

Президенту України Володимиру Зеленському потрібно ставати державником і змінювати свій менталітет, інакше "швидким кроком" може бути тільки поступка Росії. Таку думку в студії "5 каналу" висловив Валерій Прозапас – офіцер запасу.

"Зеленський щиро хоче миру, він щиро хоче, щоб люди перестали гинути, але проблема в тому, що він не носій державного менталітету. Його опонент – Путін – імперець, і це державний менталітет: він буде вбивати, посилати своїх людей на смерть, ніякі вмовляння, ніякі поступки на нього не подіють", – пояснив Прозапас.

За його словами, Зеленський за інерцією мусить продовжувати свою передвиборчу матрицю "надо перестать стрелять".

"Але зараз він зіштовхнувся з реальністю. Швидким кроком може бути тільки поступка Росії. Або другий крок – різко підіймати свій менталітет, досвід, бажання до державного рівня. Стати державником і зрозуміти, що такі люди, як Путін, не хочуть миру", – наголосив Прозапас.

І додав: "Є дуже серйозний момент – це 73%. І тепер ми вся заручники цієї ситуації: вони створили ілюзію, а тепер нам всім потрібно на 6-му році війни з цієї ілюзії виповзати ціною крові".

Повний запис програми дивіться тут:


Нагадаємо, четверо українських військовослужбовців загинули 6 серпня в результаті обстрілу в зоні Операції Об'єднаних сил. 

Того самого дня представники терористів із так званої "ЛНР", які водночас представляють бойовиків на переговорах у Мінську, перетнули лінію розмежування і заявили знімальній групі "5 каналу", що самоназвана окупаційна влада нібито згідно з Мінськими угодами, має контролювати не лише Станично-Луганський район, а й територію Щастя.

Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Путіним щодо цього інциденту.

Джерело: 5.ua