Наприкінці матчу Ліги чемпіонів українські вболівальники заспівали гімн України.
У цей момент українські вболівальники повністю домінували в шумовому змаганні зі своїми бельгійськими опонентами. До слова, в ході зустрічі вітчизняні фанати також яскраво заспівали "Червону руту".
Спорт 24 писав, що "Динамо" у матчі проти "Брюгге" у третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів пропустило гол у першому таймі. Цей єдиний гол з пенальті визначив долю переможця матчу. Матч-відповідь – 13 серпня у Києві.
Джерело: 24tv.ua