Важко зрозуміти логіку Гвоздика, коли він говорить, що Росія не є агресором, – Стаховський

Перша ракетка України Сергій Стаховський різко відреагував на слова боксера Олександра Гвоздика про політику.

Стаховський прокоментував Xsport свою недавню перепалку в соцмережах з Гвоздиком, який висловився на тему конфлікту України і Росії.

Він сказав свою думку, люди мають на це право. На Росії зараз дехто каже, що і Чорнобиля не було, і вибуху не було, і радіації у нас немає. Тобто, можна багато чого сказати, але говорити, що ми самі це розв'язали і самі це підтримуємо... Це, звичайно, цікавий варіант, але розв'язати цього самі ми точно не могли. Наскільки я пам'ятаю, Крим зараз - не в складі України. Тому, самі ми цього зробити не могли. А говорити про те, що Росія не приймала в цьому участі – теж якось смішно.

Гвоздик, начебто, живе за кордоном... Мені важко зрозуміти його логіку. Просто я в 2014 році там був, і те, що я бачив... Скажу так: я б не хотів, щоб це бачили мої діти. Ось і все,
– сказав Стаховський.

Спорт 24 писав, що Олександр Гвоздик готовий битися у Росії. Боксер, який у наступному поєдинку зустрінеться з росіянином Артуром Бетербієвим, не бачить у цьому проблеми.

Гвоздик навів приклад Олександра Усика, який у Москві переміг росіянина Мурата Гассієва та став абсолютним чемпіоном світу.

Окрім того, Гвоздик прокоментував війну між Росією та Україною. На його думку, війна – це засіб наживи та бізнес. За його словами, війну влаштували компанії, що виробляють техніку, заробляють на військовій техніці.

Наступний поєдинок Олександр Гвоздик проведе проти Артура Бетербієва.

Важко зрозуміти логіку Гвоздика, коли він говорить, що Росія не є агресором, – Стаховський
Він повинен відбутися 18 жовтня у Філадельфії, США. Джерело: 24tv.ua