Окупанти обстріляли КПВВ "Мар'їнка" з великого калібру – цілили з терикону "Крокодил"

Російсько-окупаційні війська вночі 28 липня з великокаліберної зброї обстріляли КПВВ "Мар'їнка". Про це у Facebook повідомляє пресцентр штабу Об'єднаних сил.

"Сьогодні, 28 липня, о 00:15 збройні формування РФ та її найманці порушили режим припинення вогню. Зокрема, вони здійснили обстріл, застосувавши при цьому крупнокаліберну зброю. Близько п'яти одиночних пострілів було випущено по КПВВ", – зазначається у повідомленні.

Відомо, що вогонь противник вів з напрямку терикону "Крокодил". Після обстрілу в одному із модулів на КПВВ "Мар'їнка" були отвори від куль. Українські захисники вогонь у відповідь не відкривали.

/ 5 канал Окупанти обстріляли КПВВ 'Мар'їнка' з великого калібру
/ 5 канал Окупанти обстріляли КПВВ 'Мар'їнка' з великого калібру
/ 5 канал Окупанти обстріляли КПВВ 'Мар'їнка' з великого калібру

Як повідомляв 5.UA, в ефірі "5 каналу" експерт пояснив, з чим пов'язане посилення обстрілів попри "хлібне перемир'я". 

Джерело: 5.ua