Вімблдон: Світоліна вперше в кар'єрі вийшла у півфінал найпрестижнішого турніру планети

Титулована українська тенісистка Еліна Світоліна вперше у своїй кар'єрі вийшла у півфінал Вімблдону – найпрестижнішого турніру серії Великого шолома. Про це передає Wimbledon.

У чвертьфіналі перша ракетка України переграла у двох сетах чеську спортсменку Кароліну Мухову.

Хоча в першому сеті Світоліна поступалася з рахунком 2:5, їй вдалося виправити своє становище і взяти п'ять геймів поспіль. Підсумковий рахунок сету – 7:5.

Друга партія видалася менш завзятою, але і в ній чеська тенісистка спочатку вигравала 2:0, проте в підсумку взяла лише чотири очки. Тож рахунок – 6:4.


У півфіналі Вімблдону українка зустрінеться зі спортсменкою з Румунії Сімоною Халеп. Поєдинок відбудеться 11 липня.

Нагадаємо, 8 липня у 1/8 фіналу найпрестижнішого тенісного турніру Світоліна у двох сетах здолала хорватку Петру Мартич – 6:4, 6:2.

Джерело: 5.ua