Новачок "Реала" через запаморочення покинув прес-конференцію: відео

Новоспечений футболіст мадридського "Реала" Едер Мілітао не зміг завершити прес-конференцію. Футболіст відчув себе погано під час першої прес-конференції у Мадриді й змушений був завчасно піти.

21-річний бразилець сьогодні пройшов медогляд та підписав контракт з "Реалом".

Мілітао був представлений вболівальникам на стадіоні мадридців "Сантьяго Бернабеу".

Під час спілкування з журналістами Мілітао стало погано. Гравець поскаржився на запаморочення і не зміг спокійно відповісти на запитання. Згодом Едер вирішив перервати прес-конференцію.


Militao just didn't look comfortable at all.pic.twitter.com/pisejOHJ8A

— Euan McTear (@emctear) 10 июля 2019 г.

"Реал" купив Мілітао в португальського "Порту" за 50 мільйонів євро.

Про трансфери "Реала" та інших топ-клубів читайте тут Джерело: 24tv.ua