Європейські ігри 2019 у Мінську: гімнаст Олег Верняєв виборов срібло

У Мінську на II Європейських іграх 2019 завершився фінал особистого багатоборства зі спортивної гімнастики у чоловіків. Тут срібло виборов лідер збірної України Олег Верняєв.

Верняєв за шість вправ отримав 84.632 бали. Та цього вистарчило лише для другого місця перемогу святкував росіянин Давид Бєлявський (85.465).

Відзначимо, що для нашого олімпійського чемпіона це вже четверта медаль Європейських ігор. Адже він тричі сходив на п'єдестал у Баку-2015.

Додамо, що за крок від трійки призерів у Мінську зупинився ще один наш спортсмен Петро Пахнюк. До бронзи йому не вистачило всього 0,433 бала.

Зароблена медаль Верняєва стала 36-ю для збірної України. Станом на середину дня суботи, 29 червня, "синьо-жовті" здобули 9 золотих, 13 срібних та 14 бронзових медалей.

До слова: Європейські ігри 2019 у Мінську: розклад змагань Джерело: 24tv.ua