Давейко розповів, що отримував погрози через інформацію про те, що він нокаутував Ентоні Джошуа під час спарингів.
Я дуже поважаю Джошуа, я не буду говорити про спаринги. Я ніколи не був таким бійцем, я був у таборі з великою кількістю людей, великою кількістю чемпіонів у важкій вазі, я ніколи не буду говорити про спаринги. Це питання боксерського братства.
Я отримував погрози розправи в Інстаграмі. Що є то є. Я не кажу про спаринг-історії. Я ніколи нічого не говорив про це,
– сказав Давейко.
Раніше повідомлялося, що Ентоні Джошуа вийшов на бій з Енді Руїсом (33-1, 22 КО) після нокауту, в якому він побував під час спаринг-сесії за тиждень до бою. Екс-чемпіона світу в спарингу в обміні ударами відправив у нокаут саме Джої Давейко.
Нагадаємо, що Джошуа чотири рази побував в нокдауні

Для Ентоні це перша поразка в кар'єрі, до цього він переміг у 22 боях, в тому числі у Володимира Кличка, завдяки чому став абсолютним чемпіоном світу. Для британця це був перший бій в США.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua