У Києві зібралися противники "Маршу рівності" – включення

На противагу Маршу рівності Києві триває акція протесту. Серед учасників, зокрема, представники Правого сектору та християнських організацій.

На місці перебуває кореспондент "5 каналу" Валерія Павленко.


Нагадаємо, 14 червня в Києві розпочався прайд-тиждень "KyivPride-2019", який завершиться Маршем Рівності 23 червня. Противники Маршу проведуть контракцію на вулиці Володимирській у центрі Києва 22 та 23 червня.

Сьогодні в організації "Київпрайд" заявили про напади з боку невідомих осіб.

Джерело: 5.ua