Зозуля покине "Альбасете" після невиходу команди у Прімеру

Український нападник Роман Зозуля покине "Альбасете", який не зміг вийти в іспанську Прімеру.

Про це розповів у ексклюзивному коментарі "Футбол 24" провідний спортивний журналіст "Альбасете" Уго Пінья.

Зозуля, можливо, провів свій останній поєдинок за "Альбасете". Залишається дочекатись, чи запропонує йому клуб новий контракт. Дуже сумнівно, що він залишиться в Іспанії.

Команда 29-річного нападника за сумою двоматчевого протистояння 1/2 фіналу плей-оф поступилася "Мальорці" з рахунком 1:2.

Зазначимо, що "Альбасете" виграв другу дуель у суперника (1:0), але це не допомогло їм здобути путівку до фіналу. Що стосується Зозулі, то він відіграв в обох іграх усі 90 хвилин, проте відзначитися результативними діями йому так і не вдалося.

Спорт 24 писав, що фанати "Альбасете" після матчу своєї команди проти "Мальорки" закликали українця Романа Зозулю не покидати клуб.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua