Про це повідомив генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін.
Форвард в минулому сезоні зіграв за "Малагу" 39 матчів (9 голів, 6 асистів), а його команда зайняла в підсумковій таблиці Сегунди 4 місце і тепер побореться за підвищення в класі в матчах плей-оф.
Аргентинець відіграв в Україні лише по одному сезону в "Карпатах" і "Шахтарі", однак має українське коріння.
Спорт 24 писав, що в березні Бланко-Лещук повідомив, що близько півтора року перебуває в процесі отримання українського паспорта.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua