Українська тенісистка Снігур виборола перемогу на турнірі ITF в Японії

17-річна киянка Дарʼя Снігур стала переможницею турніру Міжнародної тенісної федерації (ITF) в Касіві в Японії із призовим фондом $25 тисяч. У фінальному матчі українка у двох сетах змусила капітулювати четверту "ракетку" змагань Ребекку Маріно з Канади – 6:4, 6:2, повідомляє БТУ. Снігур виграла свій третій професіональний титул в кар'єрі. Завдяки перемозі в Касіві Дар'я заробила 50 очок і 15 квітня повернеться в рейтинг Жіночої тенісної асоціації (WTA). Як повідомляв 5.UA, у лютому 2019 року українські тенісистки покращили свої позиції у світовому рейтингу.   Нагадаємо також, молода українська тенісистка Даяна Ястремська виграла стартовий матч на турнірі Australian Open. Дивіться також фотогалерею за темою:

Тріумф Світоліної на турнірі у Римі: українка перемогла першу ракетку світу - ФОТО