Люди залишилися без газу і тепла: бойовики обстріляли Новолуганське

У районі проведення Операції Об'єднаних сил бойовики обстріляли з мінометів населений пункт Новолуганське. Про це інформує прес-служба штабу ООС на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляється, внаслідок обстрілу було пошкоджено газопровід, в результаті чого без газу і тепла залишились літні люди, діти.

"Звичайно, російським артилеристам легко воювати проти мирних громадян України, бо зі всього арсеналу зброї в цивільних людей є лише прокльони та гнів на загарбників. І хтозна, яка зброя діє краще – важка артилерія російських окупантів, чи сльози звичайних людей, яких вона обстрілює", – йдеться у повідомленні.

У штабі ООС зазначили, що найближчим часом українські майстри розпочнуть ремонт газопроводу. І протягом кількох діб постачання "блакитного палива" буде поновлено.

Джерело: 5.ua