Про таке заявив Президент України Петро Порошенко під час спілкування з пресою в Брюсселі.
"Я хочу подякувати Єврокомісії за прийнятий вчора додаток 27 до угоди про асоціацію (України з ЄС – ред.), яка дозволяє синхронізувати енергетичні ринки. Це наша пряма відповідь Російській Федерації на запитання, чому Єврокомісія і Європейський Союз має брати активну участь під час переговорів в енергетичних питаннях, в тому числі і в питанні "Північного потоку-2", – сказав Президент.
"І по-друге, це вже інтеграція в секторальний енергетичний сектор, в який так прагне Україна, який починається з різних проектів, а від недопущення "Північного потоку-2" і закінчуючи будівництвом енергомосту, який ми вчора обговорювали у Хмельницькому на президентській нараді".
Будуть піднімуть питання енергетичної безпеки європи і ролі України в Європейській енергетиці.