Доба в ООС: українські армійці знищили двох окупантів і дві ворожі БМП

У понеділок, 18 березня, російські війська три рази обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил, при цьому тричі застосувавши заборонені Мінськими угодами міномети калібрів 120 мм і 82 мм, а також гранатомети, великокаліберні кулемети, снайперську та стрілецьку зброю. Як звітує прес-центр ООС, внаслідок обстрілів один український військовослужбовець загинув.

Усі обстріли окупаційні війська здійснили у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ":



  • зі 120-мм та 82-мм мінометів – поблизу села Катеринівка;



    двічі – зі снайперської та стрілецької зброї, а також з великокаліберних кулеметів, а у подальшому – з мінометів калібру 82 мм, автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів – біля населеного пункту Хутір Вільний.

Жоден обстріл ворога не залишився без адекватної відповіді армійців Об'єднаних сил.

За даними розвідки 18 березня вогнем у відповідь було ліквідовано двох окупантів, а ще двох – поранено. Також знищено дві бойові машини піхоти та дві одиниці військової автомобільної техніки противника.

Від початку поточної доби обстрілів позицій наших військ не зафіксовано.



Міни виробництва РФ розривались просто в будинках українців – ФОТО з Золотого

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил Джерело: 5.ua