В очікуванні розкішних поїздок: в Єгипті запрацювали українські трамваї – фото

Глава Олександрійського управління пасажирських перевезень Халід Елева оголосив про початок експлуатації нового українського трамвая в цьому єгипетському місті. Про це повідомляє "Центр Транспортних Стратегій".

Глава Олександрійського управління пасажирських перевезень заявив, що "новий трамвай є важливим поворотним моментом в єгипетській системі громадського транспорту", який повинен допомогти вирішити проблеми дорожнього руху та забруднення повітря.

В свою чергу єгипетські журналісти пишуть, що новий олександрійський трамвай "запропонує розкішні поїздки", оскільки обладнаний Wi-Fi, кондиціонером; створює при поїздці менше шуму, ніж старі трамваї; укомплектований візуальної системою інформування про зупинки на шляху прямування.


Повідомляється також, що тестування нових трамваїв вже завершені і наразі вони експлуатуються в повноцінному режимі.


Джерело: 5.ua