В одному з парків столиці знайшли тіло немовляти в пакеті

У вівторок, 12 березня, в одному з парків Києва виявили тіло новонародженої дитини. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

"На місці події слідчо-оперативна група встановила, що у поліетиленовому пакеті була замотана у ганчірку мертва новонароджена дівчинка. За попередніми висновками судово-медичного експерта, смерть дитини настала близько чотирьох діб тому", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на страшну знахідку натрапила жінка, яка вигулювала собаку.

Поліція проводить відпрацювання території парку з метою встановлення можливих свідків та очевидців події, а відтак – і породіллі. Остаточна причина смерті дитини буде відома після проведення судово-медичної експертизи.

Правоохоронці звертаються по допомогу до громадян: в розкритті цього правопорушення допоможе інформація про жінок, які перебували на 8-9 місяці вагітності; вагітних жінок, які говорили про те, що дитина не бажана; жінок на останніх строках вагітності, які кілька днів не виходять із будинку на вулицю.


Наразі розпочато кримінальне провадження за ст. 117 (Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України.

Джерело: 5.ua