На Закарпатті священик УПЦ МП видер з рук журналістки телефон

На Закарпатті в селі Рингач знову зчинився конфлікт на релігійному підґрунті. Там священик УПЦ Московського Патріархату перешкоджав журналістській діяльності. Із відповідною заявою до поліції вже звернулася кореспондентка Інтернет-видання "Чернівці online".

Як стало відомо, громада села одностайно ухвалила рішення про перехід до Єдиної Православної Церкви України. Натомість священик УПЦ МП із цим не погодився і намагався завадити зйомці, яку проводила місцева журналістка.

"10 березня під час проведення зборів релігійної громади в с. Рингач, на території церкви, на мене напав священик УПЦ МП – він вирвав з рук мій мобільний телефон, яким я здійснювала відеозйомку, і засунув його собі в кишеню", – йдеться в заяві журналістки, яку вона принесла до поліції.


За даними ЗМІ, диякон УПЦ Московського Патріархату також проклинав людей.

Дивіться також фотогалерею: 



Мережу заповнили меми про істеричну реакцію противників Єдиної Української Церкви – ФОТО

/ Durdominua/Twitter
/ фото із соцмереж
/ фото Цензор.НЕТ
/ Twitter / Радіо Свобода
/ соцмережі
/ соцмережі
/ Durdominua/Twitter
/ соцмережі
/ соцмережі
/ фото Цензор.НЕТ Джерело: 5.ua