У Швеції біатлоністка ледь не застрелила суддю

У шведському Естерсунді, де стартує Чемпіонат світу з біатлону, ледве не стався нещасний випадок. Під час стрілецького тренування словенська біатлоністка, імені якої не називають, вистрілила, коли біля вогневої позиції перебував один з арбітрів Андре Попс.

Суддя завершував заміняти мішені, коли біатлоністка вистрілила, повідомляє Expressen.

"Через 20 хвилин після тренування була проведена зміна мішеней. Коли суддя дає сигнал, то біатлоністи припиняють стрільбу. Тільки після свистка тренування можна продовжити", – цитує видання помічника тренера збірної Швеції Томаса Еберга.

"Словенська спортсменка вистрілила, незважаючи на те, що на рубежі ще були судді", – уточнив Еберг.

Зазначимо, у складі жіночої збірної Словенії на світовій першості братимуть участь Уршка Пойє, Леа Ейнфальт, Полона Клеменчич і Ніна Задравец.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua