Хто вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

Після матчів-відповідей 1/16 фіналу Ліги Європи визначилися перші команди, які продовжать боротьбу за трофей.

Ще в середу місце в 1/8 фіналу гарантувала собі іспанська "Севілья", яка вибила "Лаціо".

У четвер до іспанців приєдналися "Айнтрахт", Арсенал", "Валенсія", "Вільярреал", "Динамо" Загреб, "Зальцбург", "Зеніт" та "Наполі".

Наразі ще 14 команд борються за 7 путівок в 1/8 фіналу.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua