Зірковий легіонер "Динамо" приєднається до киян після важкої травми

Півзахисник "Динамо" Міккель Дуелунд 17 лютого вперше в цьому році приєднається до київської команди.

Дуелунд пропустив зимові збори киян через важку травму щиколотки. 21-річний данець повернеться до Києва, де продовжить відновлення.

Завтра прилітаю до Києва. Незабаром знову я буду на полі поруч зі своїми одноклубниками. Вже не можу дочекатися,
– написав Дуелунд у своєму Instagram.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Fornøjelse. Hvilket team... Vi mangler kev, bah og zimmefar, men stadig, hvilket team Tak til @protreatment og hele teamet bag, for at gøre mig klar til at komme tilbage på banen hurtigst muligt! ️ // Flying back to @fc_dynamo_kyiv tommorow and in a very short time I will be running on the pitch together with the rest of the team! Can't wait ️

Публикация от Mikkel Duelund (@duelund_99) 15 Фев 2019 в 9:36 PST


Дуеленд отримав травму в матчі 6 туру групової стадії Ліги Європи проти чеського "Яблонця". Тоді, за словами самого футболіста, він зламав щиколотку. Після цього він вже переніс операцію, а зараз триває його останній період відновлення.

В поточному сезоні УПЛ Дуелунд провів 6 матчів, в яких відзначився голом та асистом.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua