У зоні ООС нагородили влучних винищувачів ворожих укріплень

У суботу, 16 лютого, командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв побував в одній із механізованих бригад, що виконує бойові завдання на Донецькому напрямку. Там генерал-лейтенант нагородив цілу низку військовослужбовців. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Як розповіли у штабі, шестеро армійців нещодавно пройшли навчання та оволоділи новітньою зброєю, яку отримала бригада.

"Саме в цей період противник активізував вогонь з великокаліберних кулеметів та гранатометів різних систем зі своїх довготривалих вогневих точок, дошкуляючи українським захисникам. Маючи досвід теоретичного навчання та навчальних стрільб, з перших же пострілів бійці, відкривши вогонь у відповідь, влучили у цілі, знищивши вогневі споруди російсько-терористичних військ", – зазначається у повідомленні.

Командувач Об’єднаних сил подякував захисникам за відмінне виконання бойового завдання та нагородив шістьох героїв відзнаками.

Дивіться також фотогалерею за темою: 



До Дня танкістів у зоні проведення ООС нагороджували українських армійців: як це було – ФОТО

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил Джерело: 5.ua