Оборона і наступ: як бійці "Айдару" на полігоні умовного противника вражали

Оборону та наступ відпрацювали українські військові на Дніпропетровщині.

На тактичному полі Новомосковського військового полігону пройшли ротні навчання з бойовою стрільбою. Участь у них узяли штурмові танкові та розвідувальні підрозділи 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар". Про це повідомляє "5 канал".

За сценарієм, українські військові мали вдарити по умовному противнику з озброєння танків та БМП. Також штурмовики тренувалися надавати медичну допомогу та евакуювати пораненого з поля бою. Після закінчення ротних тренувань на військових чекають батальйонні та бригадні навчання.

"Усе пройшло добре. Влучили в усі мішені. Ми сьогодні підтримували танками нашу піхоту", – лаконічно розповідає про вишкіл водій-механік танка Олександр Кафтан.

"По -перше, оновлюється особовий склад батальйону, приходять нові люди, їм треба навчитися працювати у складі підрозділу, розуміти свого командира з півслова. Тому ці заходи необхідні, вони підтримують бойовий дух і бойовий потенціал підрозділів", – коментує навчання начальник штабу 24-го батальйону 53-ї омбр ЗСУ Едуард Боркут.




Бойова підготовка "Айдару" на Дніпропетровщині – фото

/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua
/ mil.gov.ua Джерело: 5.ua