Залишив чоловіка помирати: прокуратура подала до суду обвинувальний акт стосовно лікаря "швидкої"

В Одеській області прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно медика, підозрюваного в ненаданні допомоги хворому, через що той помер. Про таке повідомила прес-служба прокуратури області.

"У січні минулого року працівники патрульної поліції за викликом прибули на залізничний вокзал, де на зупинці транспорту виявили чоловіка з поганим самопочуттям. Правоохоронці викликали швидку медичну допомогу. Однак бригада лікарів "швидкої", незважаючи на точно вказану адресу виклику, прибула за іншою адресою, неподалік. Також з'ясовано, що лікар був нетверезий", – йдеться в тексті повідомлення.

Помітивши карету "швидкої", правоохоронці проінформували медиків про точне місцезнаходження потерпілого. Та вони не відреагували на прохання поліцейських допомогти чоловіку.

Не дочекавшись надання медичної допомоги, 52-річний чоловік помер.

Джерело: 5.ua