У Мюнхені Порошенко зустрівся з Генсеком НАТО – про що говорили

У п'ятницю, 15 лютого, Президент України Петро Порошенко зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Сталося це в Мюнхені, передає АПУ.

Як стало відомо, у ході перемовин Глава держави подякував НАТО за консолідовану підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та рішуче засудження агресії з боку Росії.

Крім того, він відзначив масштабну практичну допомогу НАТО у реформуванні сектору безпеки і оборони України відповідно до стандартів Альянсу.

Також Порошенко запевнив генсека НАТО: курс України на євроатлантичну інтеграцію незмінний, а віднині його ще й закріплено в Конституції.

Натомість генеральний секретар НАТО запевнив: Альянс продовжує дотримуватися політики відкритих  дверей.

Одним із питань під час зустрічі на найвищому рівні було посилення співпраці України з НАТО у відповідь на існуючі загрози в акваторії Чорного та Азовського морів, зокрема з метою зміцнення потенціалу українських ВМС.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також розповів українському Президенту про результати зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, на якій він зокрема закликав Росію звільнити українських моряків.

Дивіться також фотогалерею:



Корабель-розвідник Королівських ВМС Британії пришвартувався в Одесі – ФОТО

/ Фото Думская.net
/ Фото Думская.net
/ Фото Думская.net
/ Фото Думская.net
/ Фото Думская.net
/ Андрій Клименко/Facebook Джерело: 5.ua