У Києві облили фарбою пам'ятник воїнам АТО – фото

На вулиці Леся Курбаса у Святошинському районі Києва невідомі облили червоною фарбою пам'ятник воїнам АТО. Як повідомили у Відділі комунікації поліції Києва, на місці події працювала слідчо-оперативна група.

Дії зловмисників правоохоронці кваліфікували як хуліганство та розпочали за цим фактом кримінальне провадження. "Правоохоронці встановлюють свідків та очевидців події, а також розшукують осіб, причетних до вчинення правопорушення", – йдеться у повідомленні.


За цим фактом слідчим відділом Святошинського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п'яти років  обмеження волі.

Джерело: 5.ua