У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд у метро, тролейбусах та трамваях. Про таке поідомляє УНІАН з посиланням на депутата Харківської міськради, члена громадської організації "Харківський антикорупційний центр" Ігоря Черняка.
Повідомляється, що вартість проїзду у харківському метрополітені з 7 лютого зросла на 3 грн – до 8 грн за поїздку
"Два позови про скасування рішень виконкому вже подані до суду. Разом із заявами про призупинення дії нових тарифів до вирішення спору по суті", – написав Черняк.
Окрім цього депутат зауважив, що рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд підписав секретар Харківської міськради Олександр Новак, хоча за законом – це прямий обов'язок мера Геннадія Кернеса.
"І все б нічого. Ну вигадали б яку-небудь відпустку або лікарняний оформили. Однак у цей же день Кернес підписав два розпорядження! Тобто фактично міський голова 6 лютого виконував свої обов'язки, а значить повинен був підписувати і рішення виконкому!", – наголосив він.
Джерело: 5.ua