Терористи вивісили в себе на позиції прапор СРСР – бійці ООС жартують

Російські окупаційні війська на сході вивісили на власній позиції прапор тоталітарної СРСР. Про таке повідомляє благодійний фонд "Повернись живим".

Як стало відомо, відповідне фото зробили армійці одного з підрозділів, які виконують бойові завдання в зоні Об’єднаних сил. Бійці ООС додають: нещодавно саме в цьому районі було знищено БМП противника.

"Тож і ворожий прапор тут також ненадовго", – шуткують в один голос українські захисники.

Нагадаємо, 5 лютого українські військові зафіксували, як бойовики намагаються дістатися та захопити спостережний пост у напрямку Сокільників-Кримського. Зважаючи на таку активність ворога, сили ООС за допомогою "Стугни-П" знищили ворожий броньовик, завадивши планам терористів. Тоді не минулося без жертв з боку окупантів. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 



Не просто "танчики": вражаючі кадри з навчань українських воїнів в ООС – ФОТО

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ 5 канал
/ 5 канал
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал Джерело: 5.ua