Слідчі НАБУ провели обшук у НКРЕКП

У четвер, 14 лютого, слідчі з НАБУ провели обшук у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про таке повідомила прес-служба НКРЕКП на своїй сторінці у Facebook.

"НКРЕКП працює в штатному режимі. Комісія послідовна і відкрита у своїй діяльності та продовжує в рамках законодавства співпрацювати з правоохоронними органами, зокрема з НАБУ. Сьогодні проводився обшук. Комісія виконує усі законні вимоги слідчих", – йдеться в тексті повідомлення.

У НКРЕКП стверджують, що Комісія і раніше надавала всі документи та всі коментарі стосовно справи, по якій ведеться розслідування.

"Розраховуємо на об'єктивність та неупередженість", – наголосили у НКРЕКП.

Нагадаємо, "Урядовий кур'єр" опублікував постанови з новими тарифами на опалення та гаряче водопостачання для 26 виробників тепла, що є ліцензіатами НКРЕКП. Відповідна постанова оприлюднена в газеті за 14 грудня

Джерело: 5.ua