Фанати "Динамо" побилися з поліцією на стадіоні "Олімпіакоса": відео

Під час матчу 1/16 фіналу Ліги Європи між грецьким "Олімпіакосом" та "Динамо" в Афінах побилися фанати киян з правоохоронцями.

Бійка між уболівальниками "Динамо" та поліцією сталася у гостьовому секторі киян. Що стало причиною сутичок – поки невідомо.

Відео бійки фанатів "Динамо" та поліції на стадіоні

Після першого тайму "Олімпіакос" попереду 2:1.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua