В Одесі грабіжники, втікаючи з місця злочину, забігли у поліцейський відділок

У центрі Одеси, зловмисники, пограбувавши чоловіка, забігли у місцевий відділок поліції. Про таке на своїй сторінці у Facebook повідомила співробітник поліції Зоя Мельник.

"Сьогодні в центрі міста Одеси серед білого дня двоє людей скоїли розбійний напад на чоловіка – нанесли тілесні ушкодження, відібрали сумку з великою сумою грошей і стали тікати... але чи то злочинці були "на гастролях" і погано знали місто, чи зробили помилку – невідомо, але побігли вони безпосередньо в бік ГУНП, де і були затримані правоохоронцями", – зазначила поліціянт.

Вона додала, що одного з них спіймали співробітники карного розшуку, другого – працівники ювенальної превенції, які раніше також працювали в розшуку.

Джерело: 5.ua