У Києві побудують меморіал полеглим на Донбасі киянам: де саме

Минулого року кількість киян, які загинули в бойових діях на Донбасі, налічується понад 350 осіб. Віддати свою шану загиблим вирішила Київська міська державна адміністрація, побудувавши меморіал у Києві. Про таке повідомляє 44.UA з посиланням на радника Київського міського голови Володимира Бондаренка.

Попередньо визначили місце для меморіалу на початку Володимирського узвозу біля Парламентської бібліотеки. "Попереду – підготовка документів та проведення архітектурного конкурсу", – зауважив Бондаренко.

Зазначається також, що офіційний статус від міста невдовзі отримають і попередньо встановлені 17 пам'ятних знаків та 33 меморіальні дошки в районах.

Загалом же на території столиці з 2014 року облаштовано 27 пам'ятних знаків і більш як 100 меморіальних дошок Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО.

Джерело: 5.ua