На засіданні Кабінету міністрів України, презентуючи звіт уряду за 2018 рік, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вважає абсолютно можливим збільшення населення України до 52 мільйонів осіб, повідомляє "УНІАН".
"Це абсолютно можливо. Тим більше, що нас 65 мільйонів по світу", – наголосив посадовець.
І додав, що потрібно, щоб українці й народжувалися, і поверталися.
За його словами, з цією метою запроваджуються різноманітні програми з підтримки народжуваності та підтримки родин.
Прем'єр, зокрема, зазначив, що у 2018 році в дитячих садочках було створено 24 тис. нових місць, а чергу в дитсадки скорочено на 13 тис. 200 місць.
Як повідомляв 5.UA, Кабінет Міністрів схвалив проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для отримання послуг, пов'язаних з народженням дитини (йдеться про запровадження послуги "Електронне малятко").