Ще в одному місті України запроваджують оплату за проїзд через sms

У Вінниці невдовзі розрахуватися за проїзд у громадському транспорті можна буде за допомогою смартфону через sms. Про таке повідомляє "Finance.ua".

Як стало відомо, це вже друге українське місто, що долучилося до новацій. Першим став Івано-Франківськ. У подальшому такий вид оплати транспорту планують запустити у великих містах України.

"У Вінниці наша частка ринку перевищує 60%. В Івано-Франківську ми переплюнули PR-коди. Йде завжди конкуренція за простоту та зручність. Пасажир шукає, де менше натискань і кліків", – пояснює представник одного з мобільних операторів Євген Кражан.

Він додає: наступні міста в черзі на підключення нової послуги – Львів, Київ, Дніпро, Харків та Одеса.

Як інформував 5.UA, у січні у транспорті Києва запрацювали валідатори. Навіщо потрібні та як ними користуватися – читайте за посиланням. 

Дивіться також фотогалерею: 



У Дніпрі "втомився" світлофор – ФОТО

/ Інформатор
/ Інформатор
/ Інформатор
/ Інформатор
/ Інформатор
/ Інформатор
/ Інформатор Джерело: 5.ua