Нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка – відео

У середу, 13 лютого, триває нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка. 

Учасниками заходу стануть: віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко; керівники ОДА; представники Мінсоцполітики; Міненерговугілля; НКРЕКП; Асоціації міст України; НАК "Нафтогаз України".

"5 канал" транслює наживо:


Джерело: 5.ua