Представлення відбулося на базі команди у Сільверстоуні. Хоча болід W10 був адаптований під новий регламент, він зберіг колишню довжину колісної бази. Також було збережено і ліврею – вона виконана і срібних та чорних кольорах.
Зате болід отримав новий двигун. У ньому змінили систему охолодження. Це дозволить використовувати на 5 кілограмів палива менше. Завдяки зменшенню ваги болід буде на 0,2 секунди швидший на колі.
У Mercedes вирішили не приховувати болід, в день представлення вивівши його на трасу. За кермом авто був Валттері Боттас.
First laps in the bag W10 looking right at home on track! #WelcomeW10 pic.twitter.com/M41Ns0oTHe
— Mercedes-AMG F1 (@MercedesAMGF1) 13 лютого 2019 р.Джерело: 24tv.ua




