Mercedes представила новий болід Формули-1: фото та відео

Команда Mercedes представила болід Mercedes-AMG F1 W10 EQ Power+. Саме на ньому Льюїс Хемілтон захищатиме свій чемпіонський титул, а "срібні стріли" боротимуться за чергову перемогу у Кубку конструкторів.

Представлення відбулося на базі команди у Сільверстоуні. Хоча болід W10 був адаптований під новий регламент, він зберіг колишню довжину колісної бази. Також було збережено і ліврею – вона виконана і срібних та чорних кольорах.


Зате болід отримав новий двигун. У ньому змінили систему охолодження. Це дозволить використовувати на 5 кілограмів палива менше. Завдяки зменшенню ваги болід буде на 0,2 секунди швидший на колі.




У Mercedes вирішили не приховувати болід, в день представлення вивівши його на трасу. За кермом авто був Валттері Боттас.


First laps in the bag W10 looking right at home on track! #WelcomeW10 pic.twitter.com/M41Ns0oTHe

— Mercedes-AMG F1 (@MercedesAMGF1) 13 лютого 2019 р.

Джерело: 24tv.ua