На Київщині з обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей втекли одразу шестеро неповнолітніх. Про таке повідомив "Київ Оперативний".
Слід зазначити, що усі шестеро втікачів хлопці віком від 14 до 17 років.
Подія сталася між 00.00 та 6.00, 12 лютого.
У Нацполіції наголосили, що у разі володіння інформацією щодо місця знаходження хлопців, просять звертатися на лінію "102".
Як повідомляв 5.UA, 16 січня, близько 12:00, з дитячої лікарні у місті Дніпро втекли двоє пацієнтів – хлопців 2005 та 2006 років народження.
Слід зазначити, що один з хлопчиків, 13-річний Олексій Гарбузов, неодноразово зникав і тікав з дитбудинку. Повідомлялося, що хлопець переховується від правоохоронних органів та схильний до брехні. Може розповідати, що його шукають вороги, аби викликати жалість та співчуття.
Зі слів медичного працівника, востаннє хлопців бачили на зупинці трамваю №1 у районі парку Шевченка через 15 хвилин після зникнення. Відомо, що один з неповнолітніх раніше вже неодноразово тікав.
