Вирішив помститися: парафіяни звинуватили священника УПЦ МП у крадіжці церковного майна

Парафіяни с. Сірнички Локачинського благочиння на Волині повідомили про викрадення церковного начиння та літератури з їх Свято-Луківського храму. У крадіжці звинувачують священика Василя Дем'яновського. Про таке інформує Релігійно-інформаційна служба України з посиланням на Володимир-Волинську єпархію Православної Церкви України.

"10 лютого між 21 і 22 годинами вечора жителі села побачили автомобіль священика біля храму. Звернувши увагу на те, що він виносив щось з церкви люди відчули те підозрілим", – йдеться у повідомленні.


Повідомляється, що нещодавно у селі відбулись збори парафіян, які прийняли рішення приєднатись до Православної Церкви України. Священик відмовився перейти з громадою, і залишився вірним Московському патріархату.

Зважаючи на вищевикладене були викликані працівники поліції, які склали протокол по факту злочину.


Зазначається, що священик Василь Дем'яновський не віддав ключі громаді, яка уже офіційно є у складі Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.

Джерело: 5.ua