Любителі "легких політичних грошей" опинилися в безглуздому становищі через фейкові мітинги

Як любителі політичної гривні в дурні пошилися – напередодні, 10 лютого, у Києві та в Одесі людей зібрали на проплачену вуличну акцію на підтримку вигаданого кандидата у Президенти. Однак грошей так ніхто не отримав.


Станом на сьогодні правоохоронці поки що не відкрили жодного провадження щодо фейкових мітингів.

"Якщо якісь особи з тих обдурених звернуться до поліції із заявою про те, що їх ошукали, відповідно, поліція буде реєструвати. В статті 190-й – шахрайство, там обов'язково є така ознака, як збиток", – прокоментував речник МВС Андрій Шевченко.

Учора у соцмережі виклали повідомлення щодо "легких грошей". Людям запропонували по 1000 гривень за участь в мітингу на підтримку невідомо кого. А тому, хто приведе друга іще плюс 70 гривень.

Охочих підзаробити було чимало і в столиці, і в Одесі. Так, у Києві люди зібралися на Андріївському узвозі. Вигукували продиктовані гасла. Київське зібрання транслювали онлайн.

В Одесі проплачені мітингувальники прийшли до пам'ятника Дюку. Як повідомляють місцеві видання – нікого з них не збентежив той факт, що кандидат, за якого вони вийшли, навіть не реєструвався.

Джерело: 5.ua