Сутички силовиків та активістів у Києві: поліція звільнила усіх затриманих на Подолі

Поліція винесла постанови про звільнення затриманих на Подолі в Києві активістів ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк" і учасників С14. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Масі Найєм.

"Поліція винесла постанови про звільнення затриманих у порядку ст. 208 КПК за фактом можливого порушення ними ч. 4 ст. 296 ККУ. Підстава – не здобуто достатніх доказів у вчиненні особами зазначеного кримінального правопорушення, в зв'язку з чим їм не були вручені підозри і не будуть вручені станом на час фактичного затримання", – повідомив він.

Водночас, дій поліції під час другого затримання членів С14 розслідуватиме ДБР. Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

Вона зазначила, вже сформовано слідчу групу із працівників Державного бюро розслідувань. Мова йде саме про події, що відбувалися біля приміщення Подільського управління поліції у столиці. В повідомленні Сарган зазначено: правоохоронці спричинили тілесні ушкодження мітингувальниками. Зауважу, що під час затримання поліцейські, та, зокрема, щонайменше одна невстановлена особа в цивільному, жорстко побили учасників акції. Зокрема, на відео зафіксовані удари ногами в голову одного із затриманих.

Як повідомляв 5.UA, у суботу, 9 лютого, правоохоронці затримали у Києві близько 40 осіб при спробі штурму управління поліції.


Джерело: 5.ua