Як армійці ЗСУ знищили ворожу БМП – у мережі з'явилося відео з дрону

Українські захисники знищили броньовик терористів. Відео опублікували в YouTube. 

Зазначають, що ворожу техніку поцілили ще у п'ятницю, 8-го лютого. Водночас, в мережі з'явилося відеозапис із дрону, на якому зафіксовано знищення БМП окупантів.


Читайте також: Полювання на ворожу техніку: українські армійці про врожай, який зібрали з допомогою "Стугни"

Як повідомляв 5.UA, впродовж цього тижня армійців з 10-ї гірсько-штурмової бригади підбили чотири одиниці ворожої техніки. Для цього бійці використовували протитанкові ракетні комплекси "Стугна".

Нагадаємо, 7 лютого 2019 року армійці ЗСУ знищили російську військову вантажівку "УРАЛ" на Донбасі. Як зазначається, підрозділи, що обороняються, подавляли ворожий вогонь застосуванням чергових вогневих засобів.

Дивіться також фотогалерею за темою:



Випробування української крилатої ракети "Нептун": як це було – ФОТО

/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО
/ РНБО Джерело: 5.ua