Зникнення 10 ікон із Києво-Печерської лаври: поліція відкрила кримінальне провадження

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом зникнення 10 цінностей з Києво-Печерської лаври. Про це інформують у прес-службі СБУ.

Нестачу виявили під час перевірки, до якої були залученні співробітники спецслужби. За матеріалами СБУ та Міністерства культури і відкрили провадження. За даними спецслужби, цінності передали на зберігання посадовим особам Києво-Печерської Лаври. Нині тривають слідчі дії.

Нагадаємо, в листопаді торік фахівці спеціальної комісії Мінкульту провели перевірку наявності мощів у ближніх і дальніх печерах Лаври. Комісія працювала під наглядом монахів, наглядачів печер і членів Духовного собору святині. Таку перевірку провели вперше за 30 років.

Джерело: 5.ua