Автомобільна оборудка: у Харкові фірма з доставки і розмитнення іномарок зникла з грошима клієнтів

Кримінальне провадження за статтею, пов'язаною з шахрайством, відкрито проти фірми з доставки і розмитнення іномарок, яка зникла з грошима клієнтів. Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіціі в Харківській области.

"7 лютого до Київського райвідділу поліції Харкова почали надходити заяви від громадян про те, що фірма, яка надає послуги з доставки і розмитнення автомобілів, не виконує умови договорів", - повідомляє поліція.

Починаючи з грудня минулого року, харків'яни укладали угоди з фірмою стосовно доставки та розмитнення автомобілів з Польщі, Литви, Латвії, Кореї.

"Співробітники фірми отримали від заявників гроші за надання послуг від 28 тисяч гривень і більше та зникли", – додали у повідомленні.

"Слідчим Київського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна", - пояснює поліція.

Як стало відомо, наразі перевіряються факти, що викладені у заявах, опитуються потерпілі.

Джерело: 5.ua